Monika Kryemadhi habit me deklaratën: Me gojën dhe karakterin që kam, mund të kisha një burrë që të më rrihte 10 herë në ditë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:24 17-10-2019 Monika Kryemadhi habit me deklaratën: Me gojën dhe karakterin që kam, mund të kisha një burrë që të më rrihte 10 herë në ditë Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur së fundmi për marrëdhënien e saj me bashkëshortin Ilir Meta.

E ftuar në studion e 'Fax News', Kryemadhi i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj, teksa ka theksuar se me karakterin që ka, mund të kishte një burrë që e rrihte 10 herë në ditë.

“Aleati më i mirë dhe partneri më i mirë në beteja ka qenë Ilir Meta. Pse e them këtë? Se përveçse është mëndje-hapur në aspektin e funksionimit. Unë them gjithmonë me gojën që kam, me karakterin që kam, mund të kisha një burrë që të rrihte 10 herë në ditë dhe s’të linte të dilje nga shtëpia. Por përkundrazi është njeri që…. edhe debatet që bëjmë për djegiet e mandateve,debatet janë shumë të forta”, u shpreh Monika Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076730251312256
array(1) { ["section"]=> string(130) "monika-kryemadhi-habit-me-deklaraten-me-gojen-dhe-karakterin-qe-kam-mund-te-kisha-nje-burre-qe-te-me-rrihte-10-here-ne-dite-182387" }