Monika Kryemadhi ka sot ditëlindjen. Mikesha e uron përzemërsisht

Publikuar tek: politike, më 11:25 09-04-2016 Monika Kryemadhi ka sot ditëlindjen. Mikesha e uron përzemërsisht

Monika Kryemadhi, bashkëshortja e Ilir Metës dhe politikania energjike ka sot ditëlindjen.

Një urim i përzemërt i ka shkuar nga mikesha e saj Luzhiana Abazi, e cila e uron me fjalët më të mira.

‘’Ta gëzosh ditëlindjen zemra jonë Mona, qofsh përherë e qeshur dhe e lumtur përkrah liderit tonë tonë të qetë e të dashur, jetë të gjatë së bashku me fëmijët e mrekullueshëm’’, i shkruan Abazi.

Kryemadhi mbush 42 vjeç. E anëtarësuar fillimisht në FRESSH, Kryemadhi nisi karrierën politike, duke e vazhduar deri më sot. Aty u njoh me bashkëshortin e saj, kreun e LSI-së dhe njëkohësisht kreun e Kuvendit Ilir Meta. Meta më 24 mars mbushi 47 vjeç. Së bashku kanë 3 fëmijë.

Edhe redaksia e Newsbomb.al i uron Znj.Kryemadhi ‘’Gëzuar ditëlindjen!’’

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.018304109573364
array(1) { ["section"]=> string(70) "monika-kryemadhi-ka-sot-ditelindjen-mikesha-e-uron-perzemersisht-37227" }