Monika Kryemadhi larg ‘halleve’ të politikës, bën pazaret afër partisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:52 17-04-2020 Monika Kryemadhi larg ‘halleve’ të politikës, bën pazaret afër partisë Monika duke bere pazaret

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi këto ditë karantine është më e tërhequr nga mesazhet politike.

Kryetarja ka respektuar karantinën dhe është shfaqur shpesh nga shtëpia duke larë enët, hekurosur apo duke bërë punët e shtëpisë. Pas punës në zyrat e LSI, sot Kryemadhi ka bërë pazaret në një dyqan fruta-perimesh aty pranë, veshur sport e me flokët e mbledhura.

Ajo ka blerë produktet e nevojshme ushqimore dukeqenë se nga sot pasdite e deri të hënën, gjithë Tirana do të jetë e mbyllur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097959041595459
array(1) { ["section"]=> string(74) "monika-kryemadhi-larg-halleve-te-politikes-ben-pazaret-afer-partise-202944" }