Monika Kryemadhi marton djalin e tezes dhe vesh një superfustan, e bija Era publikon FOTOT

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:54 25-07-2016 Monika Kryemadhi marton djalin e tezes dhe vesh një superfustan, e bija Era publikon FOTOT

Monika Kryemadhi, deputetja e njohur dhe bashkëshortja e kryetarit të Kuvendit, Ilir Metës,  marton djalin e tezes Majlind Lazimin, drejtor i Postës Shqiptare.

Një gëzim i pamatë për Kryemadhin, e cila kërcen dhe gëzon në ceremoninë te ‘’Xibraku’’.

E bija Era, publikon fotot nga dasma, duke zbuluar detaje dhe superfustanin e të ëmës. Kryemadhi shfaqet duke kërcyer vallë popullore, me fisin e saj.

‘’Me nusen dhe dhëndërrin më të bukur’’, shkruan Era Meta. Kreu i Kuvendit mungonte në këtë gëzim familjar, pasi është nisur drejt SHBA-ve, për ceremoninë e shpalljes së kandidaturës së Hillary Clinton për presidente  të SHBA-ve.

erametajdasme4ok.gif

erametajdasme2ok.gif

erametajdasme3ok.gif

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02494215965271
array(1) { ["section"]=> string(95) "monika-kryemadhi-marton-djalin-e-tezes-dhe-vesh-nje-superfustan-e-bija-era-publikon-fotot-47637" }