Monika Kryemadhi në karantinë, lan enët dhe bën pompa te lavamani (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:07 24-03-2020 Monika Kryemadhi në karantinë, lan enët dhe bën pompa te lavamani (VIDEO) Monika Kryemadhi

Prej disa ditësh, Monika Kryemadhi ka treguar përmes rrjeteve sociale edhe anën e saj jo-politike, por të një gruaje shtëpiake që hekuros e lan enët.

Në Instagram ajo ka postuar këto ditë karantine foto duke hekurosur këmishat e të shoqit, duke larë e fshirë.

Së fundmi, ajo ka postuar edhe një video në Instastory, ku pasi mbaron me enët, fillon dhe bën pompa mbështetur me duar te lavamani. Monika e ka pranuar sfidën si e nominuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011243104934692
array(1) { ["section"]=> string(77) "monika-kryemadhi-ne-karantine-lan-enet-dhe-ben-pompa-te-lavamani-video-199940" }