Monika Kryemadhi pi kafen e 2018-ës me Ilir Metën, zbulon si festuan mbrëmë: Bora dhe Era e mbajtën fjalën

Publikuar tek: politike, më 15:35 01-01-2018 Monika Kryemadhi pi kafen e 2018-ës me Ilir Metën, zbulon si festuan mbrëmë: Bora dhe Era e mbajtën fjalën

Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta shfaqen duke pirë kafen e parë të 2018-ës.

Ndërsa publikon foton, Kryemadhi zbulon edhe se si ka festuar mbrëmë familja.

“Kafja e parë e 2018 me qetësi dhe dashuri.?? Bora dhe Era e mbajtën fjalën, e shtruan tavolinën dhe i lanë të gjitha enët.?Normal që pas orës 12 gëzuan me shoqërinë e tyre, ndërsa ne të dy në shoqërinë e njëri-tjetrit. Gëzuar edhe të gjithëve ju me familjet tuaja!”, shkruan Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010131120681763
array(1) { ["section"]=> string(111) "monika-kryemadhi-pi-kafen-e-2018-es-me-ilir-meten-zbulon-si-festuan-mbreme-bora-dhe-era-e-mbajten-fjalen-105092" }