Monika Kryemadhi: Po nuk ke provuar LSI-në, nuk ke kuptuar Parajsën

Publikuar tek: politike, më 19:01 09-07-2020 Monika Kryemadhi: Po nuk ke provuar LSI-në, nuk ke kuptuar Parajsën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi

Monika Kryemadhi duket e motivuar se partia e saj, Lëvizja Socialiste për Integrim, do të ketë një performancë të shkëlqyer në zgjedhjet e ardhshme.

Kryemadhi tha se LSI-në do të vijnë ta votojnë emigrantët, ndërsa me fjalë biblike e përshkroi partinë e saj si “Parajsa” në tokë.

“Ne na ka dal nami që i fusim njerëzin në punë dhe e mbajmë fjalën,” tha Kryemadhi gjatë intervistës me gazetarin Roland Qafoku në emisionin e tij "Hard Talk".

“Kështu që mendoj që slogani ynë më i mirë është që : Takoni ata që kanë jetuar me LSI dhe do ta kuptoni se kush është LSI. Po nuk e provove LSI nuk ke kuptuar Parajsën,” vijoi Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092949867248535
array(1) { ["section"]=> string(72) "monika-kryemadhi-po-nuk-ke-provuar-lsi-ne-nuk-ke-kuptuar-parajsen-213361" }