Monika Kryemadhi pret avionin në Rimini, e vetme me celular në dorë e çanta mbi tavolinë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:31 27-01-2020 Monika Kryemadhi pret avionin në Rimini, e vetme me celular në dorë e çanta mbi tavolinë (FOTO) Monika Kryemadhi, RImini

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është fotografuar në Rimini të Italisë duke pritur avionin.

E vetme, me celular në dorë, me çanta mbi tavolinë, çizme, pantallona e pallto. Kështu duket në këtë foto të publikuar nga newsbomb.al Kryemadhi.

Vlen të thuhet se kryetarja e LSI edhe këtë herë ka treguar modestinë dhe natyrën e shpenguar që ka.

“Pa salltanete”, si gjithë të tjerët, me bagazhe në duar, duke pritur avionin për kushedi se ku!

 

83535718_1432721490241666_7919393873862852608_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098130702972412
array(1) { ["section"]=> string(99) "monika-kryemadhi-pret-avionin-ne-rimini-e-vetme-me-celular-ne-dore-e-canta-mbi-tavoline-foto-193293" }