Monika Kryemadhi shkon vetë në Verri: Më vjen keq që ta them por...

Publikuar tek: politike, më 14:10 23-01-2018 Monika Kryemadhi shkon vetë në Verri: Më vjen keq që ta them por...

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, ka shkuar vetë saot pranë protestuesve të cilët kundërshtojnë krijimin e impiantit të mbetjeve në fshatin Verri të Fierit.

Kryemadhi u ka ofruar mbështetjen e saj banorëve dhe të konsulentëve të kësaj partie.

“Na keni në dispozicion, unë jam e gatshme, bashkë me këshilltarët tanë. Më vjen çudi, nuk dua ta them por më vjen edhe keq që ta them, prandaj ka humbur besimi te politika, para zgjedhjeve premtojnë s’do e bëjmë, vijnë marrin votat dhe tani thonë do ta bëjmë”, u shpreh Kryemadhi në një tryezë me banorët protestues të cilët ditën e djeshme u përplasën edhe me policinë e shtetit.

nnn.jpg

nnn1.jpg

monikaaaa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011488914489746
array(1) { ["section"]=> string(70) "monika-kryemadhi-shkon-vete-ne-verri-me-vjen-keq-qe-ta-them-por-107623" }