Monika Kryemadhi: Vaksina anti-Covid mund të jetë problematike, se unë jam asimptomatike

Publikuar tek: politike, më 07:25 28-11-2020 Monika Kryemadhi: Vaksina anti-Covid mund të jetë problematike, se unë jam asimptomatike Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka thënë mbrëmjen e djeshme se është pro vaksinës anti-Covid por sipas saj ajo është asimptomatike dhe vaksina është problematike për të.

Kryemadhi është shprehur se beson se vaksina është shumë e rëndësishme dhe do ndikojë shumë në momentin që do licensohet.

“Ajo që unë mendoj dhe që është shumë e rëndësishme, i besoj institucioneve mjekësore serioze dhe shkencës së mjekësisë. Jam pro vaksinës anti-Covid, kundër bizneseve që përfitojnë në kurriz të njerëzve. Duke qenë se jam asimptomatike, vaksinat janë problematike për asimptomatikët. Në momentin që këto vaksina licensohen dhe nuk janë thjesht në kuadrin e marketingun. Vaksina e gripit të derrit ka pasur më shumë vdekje se çdo vaksinë tjetër”, tha Kryemadhi në Zonë e Lirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vllaznia në ankand, deputetja Mesi kunja Voltana Ademit: Klubi ishte kapur nga duart e manipulimit partiak. U keqmenaxhuan taksat e shkodranëve
»
Article Logic
Execution time: 0.010591983795166
array(1) { ["section"]=> string(93) "monika-kryemadhi-vaksina-anti-covid-mund-te-jete-problematike-se-une-jam-asimptomatike-229396" }