Monologu i Spartak Ngjelës: Çfarë duket në horizont avokat?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:24 10-09-2016 Monologu i Spartak Ngjelës: Çfarë duket në horizont avokat?

Avokat Spartak Ngjela ka besim të madh se reforma në drejtësi do të dërgojë pas hekurave “peshkaqenët” shqiptarë që kanë shkelur ligjin prej vitesh.

Mjaft aktiv me shkrimet e tij, Ngjela drejton akuza të shpeshta ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të Kuvendit Ilir Metës.

Megjithatë, në postimin e fundit, avokati ka preferuar të mos përmend emra konkret.

Reagimi i Ngjelës:

- Çfarë duket në horizont Avokat?

- Po duket qartë rrjeta që pritet të kapë peshkaqenët e korrupsionit shqiptar.

- Amin...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097589492797852
array(1) { ["section"]=> string(63) "monologu-i-spartak-ngjeles-cfare-duket-ne-horizont-avokat-52532" }