“More këtë timin”, gazetari publikon SMS-në e shkëmbyer me Lulzim Bashën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:53 26-06-2017 “More këtë timin”, gazetari publikon SMS-në e shkëmbyer me Lulzim Bashën

Gazetari dhe ish-këshilltari i ministrit të Financave (PD), Ridvan Bode, Elvi Fundo publikon sërish një tjetër SMS të shkëmbyer me liderin e opozitës, Lulzim Basha.

Gazetari e ironizon për rezultatin e deritanishëm të PD në bazë të kutive të numëruara në rang vendi, referuar edhe nga SMS e dërguar para 1 muaj kryetarit të PD. Po ashtu, Fundo i kërkon edhe largimin pas rezultateve të dobëta të PD në Korçë. 

“Në vazhdim të mesazhit në dt 27 maj. Në Korçë dhe të gjithë Shqipërinë more këtë timin. Jep dorëheqjen dhe qërroju me nder e pa lavdi”, i ka shkruar ELvi Fundo Bashës.  

Deri tani PD ka grumbulluar në bazë projeksioni 43 mandate dhe rezulton fituese vetëm në qarkun e Kukësit.

 

 

 sms-per-lul-bashen-56642101628_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071420669555664
array(1) { ["section"]=> string(75) "more-kete-timin-gazetari-publikon-sms-ne-e-shkembyer-me-lulzim-bashen-84019" }