"More në telefon të vrava", publikohet video e grabitësve të 24 milionëve në Sarandë, me armë te koka punonjësve të terrorizuar

Publikuar tek: aktualitet, më 12:37 04-11-2015

Publikohet video e grabitjes më 2 nëntor në një kazino në Sarandë. Grabitësit e armatosur janë kapur nga kamerat e sigurisë teksa të armatosur me kallashnikov hyjnë në kazino duke terrorizuar punonjësit.

Dialogu mes grabitësit dhe punonjësit të kazinosë në videon e Saranda web

Grabitësi: Hap kasafortën shpejt more

Punonjësi i kazinosë: Po tani ja urdhëro

Grabitës: Mbushe, mbushe, mbushe, të gjitha, të gjitha, të gjitha....

Punonjësi: Urdhëro, letra janë vetëm. Të gjitha t’i dhashë

Grabitësi: More në telefon të vrava

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shtyhet progres-raporti për Shqipërinë në KE
"More në telefon të vrava", kërcënonin grabitësit e 24 milionë lekëve në Sarandë por arrestohen »
Article Logic
Execution time: 0.01334285736084
array(1) { ["section"]=> string(129) "more-ne-telefon-te-vrava-publikohet-video-e-grabitesve-te-24-milioneve-ne-sarande-me-arme-te-koka-punonjesve-te-terrorizuar-24640" }