Morën pjesë në një festë në shtëpi, dy vajza britanike përdhunohen nga një grup djemsh në Itali

Publikuar tek: bota, më 19:32 10-09-2020 Morën pjesë në një festë në shtëpi, dy vajza britanike përdhunohen nga një grup djemsh në Itali Ilustruese

Dy vajza britanike janë në spital pasi dyshohet se janë përdhunuar nga një grup djemsh dhe janë rrahur pasi morën pjesë në një festë në një shtëpi në Itali.

Incidenti ndodhi ndërsa vajzat ishin me pushime në Marconia, një fshat bregdetar afër qytetit Pisticci në rajonin e Basilicata, disa ditë më parë.

Vajzat, identiteti dhe mosha e të cilave nuk bëhen të ditura janë grushtuar dhe shkelmuar nga një grup djemsh, ndërsa pasi u larguan telefonuan policinë.

Më pas në vendngjarje u thirrëne dhe mjekët që u dhanë ndihmën e parë, ndërkohë që vajzat vazhdojnë të jenë të shtruara në spital.

Stacioni Policor Pisticci dhe Stacioni Policor Matera po kryejnë hetime me koordinimin e Prokurorisë së Materas, ndërsa nuk dihet nëse janë identifikuar autorët e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grenell: Kosovës dhe Serbisë u propozova që liqenin e Ujmanit ta quajmë ‘Liqeni Trump’
Rikthehet fuqishëm Covidi në Francë, rreth 10 mijë raste të reja dhe 19 viktima »
Article Logic
Execution time: 0.012192010879517
array(1) { ["section"]=> string(101) "moren-pjese-ne-nje-feste-ne-shtepi-dy-vajza-britanike-perdhunohen-nga-nje-grup-djemsh-ne-itali-219979" }