Morena ndryshon krejtësisht pamje, qeth flokët zero i le ‘pa fjalë’ ndjelësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 15-08-2020 Morena ndryshon krejtësisht pamje, qeth flokët zero i le ‘pa fjalë’ ndjelësit

Morena Taraku është një nga këngëtaret dhe personazhet më të përfolura në median rozë.

Kjo për shkak të stilit të veçantë që ka. Këtë javë kemi parë që këngëtarja Kida ndryshoj pamjen e saj gjthashtu edhe moderatorja Fjoralba Ponari duket se tani e ka radhën Morena.

Ajo ka postuar disa foto në ‘Intagram’,  ku shihet krejtësisht ndryshe, nga flokët e gjata, tek ato zero.

Këngëtarja i habiti të gjithë me postimet e fundit në InstaStory, ku shfaqej një bjonde platin me kokën e qethur.

Screenshot_21.pngScreenshot_22.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095999240875244
array(1) { ["section"]=> string(81) "morena-ndryshon-krejtesisht-pamje-qeth-floket-zero-i-le-pa-fjale-ndjelesit-217221" }