Morena Taraku, milionerja që jeton mes luksit, por shikoni të atin e saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:49 16-08-2016 Morena Taraku, milionerja që jeton mes luksit, por shikoni të atin e saj (Foto)

Morena Taraku, bukuroshja nga Kosova, njihet për luksin që e rrethon dhe që shpesh e tregon në rrjetet sociale.

Por një imazh tjetër duket se ka babai i saj Selami Taraku i cili me profesion është regjisor.

Në disa fotografi të siguruara nga “Magazina.al”, Selami Taraku, i ati i modeles, shihet duke udhëtuar me urban në Prishtinë.

Si duket babai i Morenës, ka zgjedhur të jetoj një jetë normale, në krahasim me vajzën e tij e cila duket si një trashëgimtare e shumë milionave dhe këtë e tregon me jetën që bën.

Screeasdwwwwot_1.jpg

Screedfg54454ot_1.jpg

Srfg5444shot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.79478001594543
array(1) { ["section"]=> string(81) "morena-taraku-milionerja-qe-jeton-mes-luksit-por-shikoni-te-atin-e-saj-foto-49904" }