Morena Taraku përfshihet në aksident? Reagon menaxheri i modeles

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:37 20-11-2015 Morena Taraku përfshihet në aksident? Reagon menaxheri i modeles

Mediat kosovare kanë trnasmetuar mbrëmjen e sotme se modelja dhe këngëtarja Morena Taraku është përfshirë në një aksident në Prishtinë, ku me automjetin e saj ka përplasur një person. Por, menaxheri i Tarakut, Jetmir Agaj,  tha për Express se ajo  ka pasur problem me makinën ku njëra prej gomave është çarë, duke lajmet për aksident.

 “Fotot janë bërë nga disa persona dhe pastaj shumica e portaleve i kanë keqinterpretuar ato duke thënë se ajo ka aksidentuar një njeri. Ajo nuk ka shkelur njeri thjesht ka pasur probleme me gomat e makinës, ku pastaj këngëtarja ka dalë në trotuar”, ka thënë Agaj.

Në fakt, në fotot e publikuara, afër Morenës shihen edhe dy efektivë të policisë të cilët janë duke biseduar me të. 

morena-1_1447966575-9090428.jpg

morena-2_1447966580-1348452.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035568952560425
array(1) { ["section"]=> string(69) "morena-taraku-perfshihet-ne-aksident-reagon-menaxheri-i-modeles-25847" }