Morena Taraku poston foto me bikini shkëlqyese, i 'vë flakën' rrjetit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:47 07-07-2020 Morena Taraku poston foto me bikini shkëlqyese, i 'vë flakën' rrjetit Morena Taraku

Morena Taraku njihet për postimet e saj provokuese në rrjete sociale, por me ardhjen e verës këngëtarja na ka "çmendur" të gjithëve.

Së fundmi ajo është parë shumë aktive në Instagram, ku poston foto dhe video me bikini, duke ekspozuar ndoshta më shumë seç duhet.

Bukuroshja zeshkane ka menduar që të publikojë një foto me bikini shkëlqyese, shtrirë në krevat dhe me format bomastike në plan të parë.

Tatuazhet në trup apo pirsing në kërthizë e bëjnë atë edhe më joshëse. Me buzët si rosak dhe me gjoksin që duket sikur po "shpërthen", Morena duket në super humor dhe shkruan për fansat: No tittles, just vibes.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010924100875854
array(1) { ["section"]=> string(73) "morena-taraku-poston-foto-me-bikini-shkelqyese-i-ve-flaken-rrjetit-213187" }