Morena Taraku poston foton e nxehtë dhe thumbon: Më pëlqejnë mesazhet e ish të dashurve kur më thonë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:09 03-08-2020 Morena Taraku poston foton e nxehtë dhe thumbon: Më pëlqejnë mesazhet e ish të dashurve kur më thonë... Morena Taraku

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të mira dhe të më të dashura për publikun shqiptar.

Artistja zeshkane është tepër aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram, ku publikon foto të shumta nga përditshmëria e saj.

Morena në të shumtën e rasteve publikon dhe video sensuale, shumë provokuese. Dje ajo ka postuar një foto shumë ‘nice’ shtrirë në një krevat plazhi, vendosur në oborrin e vilës së saj, pranë pishinës.

Me bikini të bardha, krhas fotos Morena shkruan: Më pëlqejnë mesazhet nga ish të dashurit kur ata kërkojnë një shans të dytë.

more.PNG

sts.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080559253692627
array(1) { ["section"]=> string(106) "morena-taraku-poston-foton-e-nxehte-dhe-thumbon-me-pelqejne-mesazhet-e-ish-te-dashurve-kur-me-thone-215958" }