Morena Taraku testohet për COVID-19, tregon nëse është e infektuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:40 11-08-2020 Morena Taraku testohet për COVID-19, tregon nëse është e infektuar

Morena Taraku është një nga këngëtaret dhe personazhet më të përfolura në median rozë.

Artistja zeshkane është tepër aktive në rrjete sociale, ku publikon foto të shumta nga përditshmëria e saj.

Këngëtarja së fundmi i është nënshtruar testit për koronavirus dhe procedurën e tamponit e ka postuar në rrjetet sociale.

Sakaq, me anë të një postimi tjetër ajo ka treguar se ka rezultuar negative.

Nuk dihet nëse Morena ka pasur simptoma të Covid-19, apo ka pasur kontakt me ndonjë të infektuar, e rëndësishme është që këngëtarja ka rezultuar negative dhe është mirë.

Screenshot_3-25-593x600.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012024164199829
array(1) { ["section"]=> string(72) "morena-taraku-testohet-per-covid-19-tregon-nese-eshte-e-infektuar-216790" }