Mori gjethe dafine me vete, Anxhela Peristerin dhe këngëtarin e njohur i gjen belaja në aeroport

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 25-06-2019 Mori gjethe dafine me vete, Anxhela Peristerin dhe këngëtarin e njohur i gjen belaja në aeroport Anxhela Peristeri

Një ngjarje e sikletshme i ka ndodhur së fundmi këngëtares së njohur Anxhela Peristeri.

Teksa ishte e ftuar në emisionin ‘E diell’, Anxhela ka treguar se beson shumë besëtytnitë dhe kur ishte duke udhëtuar njëherë me mikun e saj këngëtar Aurel Thellimi, i kishin ndaluar në aeroport për një gjethe dafine.

‘Thonë se kur fut një gjethe dafine në portofol ke fat dhe të vijnë të ardhura të shumta. Unë kam vuajturgjithmonë nga syri i keq dhe u jap gjithmonë këshilla të tjerëve se si të mbrohen.

Radha i erdhi mikut tim Aurel Thellimi kur shkuam për të kënduar në një koncert në Zvicër që të këpuste një gjethe dafine dhe ta merrte me vete. Kaloj unë e para nderkohpolicia mban Aurelin sepse pa gjethen e dafinës të futur në portofol.

U ktheva për ta ndihmuar dhe i thoja autoriteteve që është për fat. Më pas gjetën po prapë brenda në portofol zhivë të mbështjellë me leckë. U detyrova t’ja shpjegoja policëve dhe në fund u sqaruan dhe ne kaluam të qetë”, tregoi Anxhela.

-640-0-5d112a98e0024.jpg

hbjl.png

hjhjkl.png

hjgjlk'.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.59321308135986
array(1) { ["section"]=> string(102) "mori-gjethe-dafine-me-vete-anxhela-peristerin-dhe-kengetarin-e-njohur-i-gjen-belaja-ne-aeroport-169680" }