Mos e humbisni, do mbeteni pa fjalë! A mund të jetë kjo puna më e mirë në botë? (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:00 23-08-2017 Mos e humbisni, do mbeteni pa fjalë! A mund të jetë kjo puna më e mirë në botë? (VIDEO)

Parti në ujë në Vegas ... Udhëtim i ngjeshur në Islandë ... Kjo mund të jetë thjesht parajsë!

Në këtë verë të nxehtë të gjithë kanë zgjedhur destinacionin e tyre për t’u qetësuar disa ditë.

Në fakt ka dhe nga ata që nuk kanë bërë pushime fare, mbase në këto momente janë duke punuar, të tjerë mund t’i kenë ezauruar…

Sido të jetë bëni mirë të shikoni këtë video, të imagjinoni veten në këto aventura për disa minuta dhe më pas t’i ktheheni rutinës tuaj… Unë kështu bëra dhe efektin e dha menjëherë, shijojeni dhe ju!

Më pas përgjigjuni pyetjes: A mendoni se kjo mund të jetë puna më e mirë në botë? 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010954856872559
array(1) { ["section"]=> string(88) "mos-e-humbisni-do-mbeteni-pa-fjale-a-mund-te-jete-kjo-puna-me-e-mire-ne-bote-video-89951" }