MOS E HUMBISNI! Rama në një karikaturë të vitit 1999... (Disa kanë tendencë të harrojnë)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:38 27-01-2018 MOS E HUMBISNI! Rama në një karikaturë të vitit 1999... (Disa kanë tendencë të harrojnë)

Kjo është një karikaturë e vitit 1999 publikuar nga Gani Jakupi.

Ishte koha e krizës së refugjatëve, dhe në këtë foto kryeministri, asokohe ministër Kulture, shfaqet me zëdhënësin e Presidentit katalan Jordi Turull dhe Antoni Comas, ish-ministër.

“Kur katalanasit bënë çmos për të ndihmuar të tjerët. Disa kanë tendencë të harrojnë ...”, shkruan Jakupi ndërsa publikon karikaturën e rrallë.

kkkkk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070598125457764
array(1) { ["section"]=> string(89) "mos-e-humbisni-rama-ne-nje-karikature-te-vitit-1999-disa-kane-tendence-te-harrojne-108156" }