Mos e humbni mënyrën se si e shikon Kodheli Berishën në këtë foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:49 07-11-2016 Mos e humbni mënyrën se si e shikon Kodheli Berishën në këtë foto

Në Shkodër, një foto e shumëkomentuar.

Jo vetëm për faktin që ka në qendër personazhe të rëndësishëm të politikës si Bujar Nishani, Sali Berisha, Jozefina Topalli dhe Mimi Kodheli por edhe për mënyrën se si kjo e fundit sheh ish-liderin historik të së djathtës.

Berisha shtrëngon duart me një nënë ndërsa nga pas tyre, ministrja “heton” gjithçka me sy.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019948959350586
array(1) { ["section"]=> string(71) "mos-e-humbni-menyren-se-si-e-shikon-kodheli-berishen-ne-kete-foto-58684" }