Mos i fusni kurrë këto produkte në frigorifer

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:43 28-12-2016 Mos i fusni kurrë këto produkte në frigorifer

Kjo është lista e gjatë e publikuar nga Universiteti i Kalifornisë me artikujt ushqimorë që nuk duhet të mbahen në frigorifer është befasuese dhe hedh poshtë disa nga informacionet që mendonim se i kishim të sigurta.

Ushqimet janë:

Molla
Bananja
Kivi
Limoni
Mango
Nektarina
Portokalli
Pjeshka
Dardha
Shalqiri
Hurma
Kumbulla
Hudhra
Shega
Kastraveci
Qepë të thata
Patëllxhan 
Xhenxhefil 
Speci 
Kungull 
Domate 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032705783843994
array(1) { ["section"]=> string(51) "mos-i-fusni-kurre-keto-produkte-ne-frigorifer-63971" }