“Mos i vritni, mos i rrihni, por duajini çdo ditë”, mesazhi që jep deputetja shqiptare për “Shën Valentin”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:14 14-02-2017 “Mos i vritni, mos i rrihni, por duajini çdo ditë”, mesazhi që jep deputetja shqiptare për “Shën Valentin”

Politikanja shqiptare, Mesila Doda ka dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm në ditën e të dashuruarve.

Në një statusi në facebook ajo shkruan,

“Kujtese per Shen Valentin
Mos i vritni, mos i rrihni... 
Duajini grate çdo dite te vitit’

Mesila kërkon paqe,  rrespekt dhe dashuri për të gjtha femrat. 

mes.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018330097198486
array(1) { ["section"]=> string(105) "mos-i-vritni-mos-i-rrihni-por-duajini-cdo-dite-mesazhi-qe-jep-deputetja-shqiptare-per-shen-valentin-68727" }