“Mos prisni nga unë të bëhem prokurori i tim biri”, reagon Rrahman Rraja dhe bën të qarta 4 gjëra

Publikuar tek: barometri, më 08:14 02-10-2018 “Mos prisni nga unë të bëhem prokurori i tim biri”, reagon Rrahman Rraja dhe bën të qarta 4 gjëra

Fill pasi deklaroi jashtë Kuvendit këtë mëngjes se djali i tij Rexhep Rraja nuk ka ushtruar dhunë, deputeti i PS Rrahman Rraja ka bërë edhe një reagim në rrjetin social Facebook.

 

Deputeti i cili tha se nuk do largohet nga PS, pohon se nuk do bëhet prokuror i djalit të tij ndërsa thekson se me familjen e vajzës ka marrëdhënie të shkëlqyera.

REAGIMI I PLOTË:

Une Rrahman Rraja, per shume vite kryetar i komunes Nikel dhe sot deputet i PS, deklaroj:

  1. S'kam marre pjese ne asnje lloj presioni mbi policine dhe kam kerkuar dhe kerkoj te hetohet vendndodhja ime ate dite.
  2. Mos prisni nga une qe te behem prokurori i tim biri dhe mos keqperdorni fjalet e mia si baba! Po e them shume qarte qe prokuroria duhet ta hetoje ceshtjen deri ne fund.
  3. Familja jone dhe familja e vajzes kane marredhenie te vjetra miqesore qe jane te pandryshuara sot dhe gjithe jeten.
  4. Djali dhe vajza kane pasur nje marredhenie disa vjecare dhe pavaresisht asaj qe mendoj une, e perseris, kjo ceshtje i takon drejtesise, jo politikes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015559196472168
array(1) { ["section"]=> string(101) "mos-prisni-nga-une-te-behem-prokurori-i-tim-biri-reagon-rrahman-rraja-dhe-ben-te-qarta-4-gjera-136312" }