“Mos u dorëzo kurrë bisha”, Thomas STRAKOSHA fjalë zemre për Rei MANAJN (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:17 12-10-2019 “Mos u dorëzo kurrë bisha”, Thomas STRAKOSHA fjalë zemre për Rei MANAJN (FOTO) Shqiëria humbi dje me Turqinë 0-1

Rei Manay shpërdoroi raste pa fund në ndeshjen e djeshme ndaj Turqisë. Sulmuesi i Albacetes kishte mundësi të kalon në avantazh, por nuk mundi dot të dërgonte topin në rrjetë.

Takimi u mbyll me fitoren e Turqisë pas një gabimi të Strakoshës në minutat e fundit. Rei Manaj reagoi me anë të një foto në faqen e tij në Instagram ku shprehet i trishtuar që nuk i dha 3 pikët Shqipërisë. Të shumta kanë qenë komentet për sulmuesi lushnjar, një ndër ta ishte edhe portieri Strakosha që motivon Manajn.

“Mos u dorëzi kurrë bisha”, shkruan Strakosha në komentin e tij për Manajn.


manaj.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në autostradën Fier-Lushnje, makina përplaset me kamionin
Nesër maratona e Tiranës, Policia Bashkiake: Ja plani i lëvizjes dhe kufizimet në qarkullim e parkim »
Article Logic
Execution time: 0.012820959091187
array(1) { ["section"]=> string(80) "mos-u-dorezo-kurre-bisha-thomas-strakosha-fjale-zemre-per-rei-manajn-foto-181780" }