“Mos u gajas por dëgjo me vëmendje”, Rama i kthehet qytetarit që i qesh në komente (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:19 26-03-2020 “Mos u gajas por dëgjo me vëmendje”, Rama i kthehet qytetarit që i qesh në komente (FOTO) Kryeministri Rama duke komunikuar live me qytetaret

Kryeministri Rama ka dalë pak minuta më parë në një komunikim live për hallet e qytetarëve që i kanë shkruan në portalin “shqipëriaqëduam.al”.

Teksa Rama lexonte shqetësimet e disa prej tyre që i kishte nxjerr me shënime, një prej komentuesve i qeshte dhe i shkruante vazhdimisht. Kjo ka irrituar stafin e Ramës, të cilët i kanë kthyer menjëherë përgjigje, duke i kërkuar qytetarit të dëgjonte me vëmendje e jo të gajasej.

“Janë 100 vetë në telefon që marrin gjithë ditën, mos u gajas po dëgjo me vëmendje”, shkruan Rama, ose më saktë stafi i tij nën emrin e Ramës pasi kryeministri është duke komunikuar live në telefon me qytetarët.

Screenshot_4_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086870193481445
array(1) { ["section"]=> string(91) "mos-u-gajas-por-degjo-me-vemendje-rama-i-kthehet-qytetarit-qe-i-qesh-ne-komente-foto-200211" }