Mos u gëzoni për fundjavën, moti do ua prishë planet për plazh (Ja ç'ndodh)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:57 03-07-2020 Mos u gëzoni për fundjavën, moti do ua prishë planet për plazh (Ja ç'ndodh) Ilustruese

Nëse keni bërë plane për fundjavën, moti ka parashikuar një surprizë për ju.

Sipas Meteoalb, moti pritet të jetë i përshtatshëm për plazh gjatë ditës së nesërme  me temperatura maksimale që arrijnë deri në 37-387 gradë celsius.

Por surpriza do të jetë të dielën. Moti pritet të prishet në këtë ditë, pasi do të jetë i shoqëruar me reshje shiu.

Të dielën do të ketë vranësira, dhe reshjet pritet të vërehen fillimisht në bregdetin e jugut e në disa zona të tjera në vend.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097870826721191
array(1) { ["section"]=> string(79) "mos-u-gezoni-per-fundjaven-moti-do-ua-prishe-planet-per-plazh-ja-c-ndodh-212723" }