Mos u nisni drejt Dajtit, segmenti i pakalueshëm

Publikuar tek: aktualitet, më 13:45 06-01-2017 Mos u nisni drejt Dajtit, segmenti i pakalueshëm

Policia e Tiranës njofton të gjithë qytetarët që kanë planifikuar të udhëtojnë drejt malit të Dajtit, të mos nisen për shkak se segmenti rrugor është i pakalueshëm.

Sipas policisë, rruga drejt malit të Dajtit, përveç problemeve me fluksin e qytetarëve që e zgjedhin për të kaluar disa çaste në natyrën e zbardhur nga dëbora, është tërësisht e pakalueshme dhe me zinxhirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Del në dritë një tjetër fakt, 28 vjeçarja që vdiq në aksidentin e Laprakës është mbesa e shkrimtarit të madh shqiptar
Arrestohet në Fier 48-vjeçari nga Tirana, vrau me paramendim »
Article Logic
Execution time: 0.010473966598511
array(1) { ["section"]=> string(53) "mos-u-nisni-drejt-dajtit-segmenti-i-pakalueshem-64748" }