‘Mosss me këtë pyetje se do na fusni në sherr me mamin’, vajza e Majlinda Bregut zbulon përse zihet me të ëmën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:10 16-04-2020 ‘Mosss me këtë pyetje se do na fusni në sherr me mamin’, vajza e Majlinda Bregut zbulon përse zihet me të ëmën Majlinda Bregu me vajzen

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda e cila është mjaft aktive në rrjete sociale në një komunikim me ndjekësit ka treguar se përse zihet më shpesh me mamanë e saj.

Një ndjekëse e ka pyetur Kejdën “A po bën punë shtëpie, këto ditë?”, ndërsa ajo i është përgjigjur: “Mosss me këtë pyetje se do na fusni në sherr me mamin”.

Në këtë mënyra ajo ka treguar se edhe marrëdhënia e tyre nuk ndryshon shumë nga ajo e nënave dhe vajzave të tjera, që siç dihet fiksim kanë punët e shtëpisë dhe pastërtinë.

Capture-140_1_copy.png

Untitled-1-41.jpg

majlinda.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjobë 300 mijë lekë, Jonida Maliqi i punon rreng mamasë: Më prishe gjakun (VIDEO)
Bashkëshortja e Gaz Pajës bëhet nostalgjike, ndan fotot e dasmës të papublikuara më parë »
Article Logic
Execution time: 0.011721849441528
array(1) { ["section"]=> string(114) "mosss-me-kete-pyetje-se-do-na-fusni-ne-sherr-me-mamin-vajza-e-majlinda-bregut-zbulon-perse-zihet-me-te-emen-202796" }