Mot i keq në gjithë vendin, ARRSH dhe Policia e Shtetit thirrje shoferëve: KUJDES

Publikuar tek: aktualitet, më 16:58 27-02-2018 Mot i keq në gjithë vendin, ARRSH dhe Policia e Shtetit thirrje shoferëve: KUJDES

Orët e fundit është konstatuar një shtim i reshjeve të deborës jo vetëm në zonat veriore/verilindore dhe ato juglindore por edhe në Shqipërinë e Mesme.

ARRSH dhe Policia Rrugore i bëjne thirrje drejtuesve të mjeteve të tregojnë kujdes, të lëvizin me shpejtësi të kufizuar dhe të respektojnë në mënyrë rigoroze Kodin Rrugor.

Kompanitë e mirëmbajtjes dhe forcat e shtuara të Policise Rrugore bëjnë me dije janë në terren për të garantuar ndërhyrjen në kohë sa më të shpejtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011231899261475
array(1) { ["section"]=> string(86) "mot-i-keq-ne-gjithe-vendin-arrsh-dhe-policia-e-shtetit-thirrje-shofereve-kujdes-111662" }