Mot i keq në Tiranë, disa zona pa energji elektrike

Publikuar tek: aktualitet, më 20:46 29-01-2020 Mot i keq në Tiranë, disa zona pa energji elektrike Foto ilustruese

Disa zona në Tiranë kanë mbetur pa energji elektrike pas disa pas rreshjeve intensive të shiut.

Era e fortë dhe rreshjet e shitu kanë zgjatur për disa minuta mbrëmjen e sotme, duke shkaktuar probleme në rrjetin 110 kV Tiranë-Selitë.

Pa energji janë zonat e Selita, Muhamet Gjollesha, Komuna e Parisit, Rruga e Kavajës zona pranë Bulevardit Bajram Curri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058570861816406
array(1) { ["section"]=> string(57) "mot-i-keq-ne-tirane-disa-zona-pa-energji-elektrike-193527" }