Moti “del nga shinat”, shikoni çfarë do ndodhë gjatë javës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:19 04-06-2017 Moti “del nga shinat”, shikoni çfarë do ndodhë gjatë javës

Kjo javë në përgjithësi është karakterizur nga mot i kthjellët dhe pa vranësira.

Koha dukej mjaft e bukur dhe rrezet e diellit të sjellnin atmosferën e palzhit.

Sipas parashikimeve moti do të dalë sërish nga shinat dhe do të ketë luhatje të vazhdueshme.

Sipas meteoalb orët në vijin do të sjellin shtim te vranësirave në territor duke rrezikuar nga shira të izoluar në zonat malore.

Orët e pasdites dhe mbrëmjes ri-sjellin dominim të kthjellimeve në vend, kushte që mbeten dominuese gjatë natës dhe paraditen e së hënës.

Sërish të hënën do të ketë vranësira dhe shira të lehtë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Finalizohet operacioni për hetimin e narkotrafikantëve, në pranga 4 shtetas shqiptarë (EMRAT)
Bashkëshortja e biznesmenit të vrarë gjatë atentatit në Vlorë shkruan fjalë të ndjera që të këpusin shpirtin »
Article Logic
Execution time: 0.011053800582886
array(1) { ["section"]=> string(61) "moti-del-nga-shinat-shikoni-cfare-do-ndodhe-gjate-javes-81196" }