Moti i keq: 82 shkolla pa mësim në të gjithë vendin

Publikuar tek: aktualitet, më 19:15 26-02-2018 Moti i keq: 82 shkolla pa mësim në të gjithë vendin

Rreshjet e shumta të dëborës kanë paralizuar lëvizjen në shumë zona të vendit duke ndërprerë edhe procesin e mësimdhënies.

Në tolat 82 shkolla në të gjithë vendin nuk kanë zhvilluar mësim gjatë ditës së sotme në Kukës, Dibër, Elbasan dhe Korçë.

Ministria e Arsimit po monitoron situatën për të parë se si do të vijohet gjatë ditës së nesërme.

asfwegfwg3eg3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010999917984009
array(1) { ["section"]=> string(57) "moti-i-keq-82-shkolla-pa-mesim-ne-te-gjithe-vendin-111557" }