Moti i keq, akset rurale të Pukës ende të bllokuara

Publikuar tek: aktualitet, më 08:40 08-01-2017 Moti i keq, akset rurale të Pukës ende të bllokuara

Moti i keq dhe temperaturat e ulëta vijojnë të shkaktojnë probleme.

Mësohet se aktualisht në Pukë akset nacionale janë të hapura dhe të kalueshmë me zinxhirë, ndërkohë që akset rurale janë të gjitha të bllokuara.

Probleme paraqiten edhe në Fushë-Arrëz ku teperatura është shënuar -19 gradë celsius, ndëkohë që bëhet me dije se nuk ka patur asnjë ndihmë nga emergjencat civile.

Po ashtu mësohet se problem ka patur edhe me ujin e pijëshëm pasi tubacionet kanë ngrirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë blejnë institucionet tona? Nga kollaret për meshkuj te biletat për Singapor
Policia parandalon krimin në familje, pas një sherri 55-vjeçari tenton të vrasë me armë gruan (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.0093679428100586
array(1) { ["section"]=> string(56) "moti-i-keq-akset-rurale-te-pukes-ende-te-bllokuara-64911" }