Moti i keq, aksidentohen në orët e para të mëngjesit dy makina në autostradë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:34 17-04-2017 Moti i keq, aksidentohen në orët e para të mëngjesit dy makina në autostradë (FOTOT)

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në autostradë, në vendin e quajtur Vorrozen në Kavajë.

Fatmirësisht, nuk ka patur të lënduar nga aksidenti, por automjetet siç duken edhe në këto foto të siguruara nga newsbomb.al janë dëmtuar tërësisht. Bëhet fjalë për një mjet tip furgon dhe një autoveturë.

Nuk dihen shkaqet e ngjarjes, por mendohet se shkak është bërë lagështira në rrugë për shkak të motit të keq. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.   

 

111.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « EKSKLUZIVE/ "Bomba" e mesnatës, arrestohen 10 doganierë e policë në Portin e Durrësit (OPERACIONI SEKRET)
"Furtuna" në doganën e Durrësit, kush janë zyrtarët e lartë që u arrestuan për trafik drogë në Itali, zbulohen rastet e bujshme »
Article Logic
Execution time: 0.010718107223511
array(1) { ["section"]=> string(87) "moti-i-keq-aksidentohen-ne-oret-e-para-te-mengjesit-dy-makina-ne-autostrade-fotot-75418" }