Moti i keq, bllokohen 5 automjete në mes të borës

Publikuar tek: aktualitet, më 17:41 25-02-2018 Moti i keq, bllokohen 5 automjete në mes të borës

Foto ilustruese

Si pasojë e motit të keq janë bllokuar 5 automjete. Mësohet se është bllokuar rruga në Selishtë të Dibrës dhe si pasojë 5 automjtete janë të bllokuara.

Rreth 15 persona qëndrojnë prej 3 orësh të izoluar në mes të dëborës dhe të ftohtit.

Sakaq, deri në këto momente raportohet se nuk është bërë asnjë ndërhyrje nga Emergjencat Civile. Për shkak të kushteve të vështira të motit situata paraqitet problematike në disa qarqe të vendit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq në vend, ja gjendja aktuale në çdo qark (INFORMACION I PLOTË)
Përkeqësimi i motit, policia apel drejtuesve: Përdorni zinxhirë »
Article Logic
Execution time: 0.011122941970825
array(1) { ["section"]=> string(55) "moti-i-keq-bllokohen-5-automjete-ne-mes-te-bores-111436" }