Moti i keq, bllokohet aksi Tepelenë-Gjirokastër

Publikuar tek: aktualitet, më 16:29 03-02-2018 Moti i keq, bllokohet aksi Tepelenë-Gjirokastër

Reshjet intensive që kanë përfshirë të gjithë vendin kanë shaktuar probleme të shumta në qarkullim ditën e sotme në disa qarqe.

Sakaq, Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se aktualisht rruga tek Ura e Viroit në aksin Tepelenë-Gjirokastër është e bllokuar për autoveturat.

 Prurja e ujit nga liqeni që shkarkohet mbi rrugë është rritur dhe pengon kalimin e autoveturave. Ndërsa punonjësit e ARRSH, Policia Rrugore dhe Prefektura po ndjekin nga afër situatën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau gruan se nuk ishte e virgjër, mësoni sa vite është dënuar shqiptari në Londër
Moti i keq në Tiranë, shkëputet shtylla elektrike, bllokohet rruga kryesore »
Article Logic
Execution time: 0.011569976806641
array(1) { ["section"]=> string(53) "moti-i-keq-bllokohet-aksi-tepelene-gjirokaster-108997" }