Moti i keq dëmton 9 fidra në Lezhë, OSHEE nxjerr në terren punonjësit

Publikuar tek: ekonomi, më 22:12 05-01-2017 Moti i keq dëmton 9 fidra në Lezhë, OSHEE nxjerr në terren punonjësit

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se janë dëmtuar 9 fidra që furnizojnë me energji qytetin e Lezhës.

OSHEE bën me dije se ka nxjerrë në terren të gjithë punonjësit për riparimin e fidrave dhe riktjimin e energjisë elektrike.

Sipas OSHEE është në gjendje vetëm fidri që furnizon me energji institucionet me rëndësi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023375988006592
array(1) { ["section"]=> string(74) "moti-i-keq-demton-9-fidra-ne-lezhe-oshee-nxjerr-ne-terren-punonjesit-64689" }