Notice: Object of class DOMNodeList could not be converted to int in /home2/newsbomb/public_html/index.php on line 242
Moti i keq godet Romën, regjistrohen dy viktima

Moti i keq godet Romën, regjistrohen dy viktima

Publikuar tek: bota, më 16:46 07-11-2016 Moti i keq godet Romën, regjistrohen dy viktima

Zona e Romës në Itali është goditur nga moti i keq dhe deri më tani dy persona kanë humbur jetën. Një vorbull ajri ka goditur qytezën e Ladispolit, në veri të kryeqytetit, duke shkaktuar shumë dëme.

Një 47 vjeçar indian humbi jetën si pasojë e gurëve që ranë nga muri i një ndërtese, ndërsa një 74 vjeçar u shtyp nga një pemë. 10 është numri i personave të plagosur dhe fatmirësisht asnjëri prej tyre nuk është në gjëndje të rëndë për jetën.

Situata paraqitet ende e rënduar për shkak se shumë pemë dhe gurë kanë bllokuar rrugët.

14993351_610749705763467_7831564490085864133_n.jpg

15027526_610749492430155_7437238708424606011_n.jpg

14908213_610749645763473_742484884404682093_n.jpg

14925717_610749552430149_1229474605446844596_n.jpg

14991961_610749652430139_688348379727657786_n.jpg

14963273_610779765760461_7456723582425236590_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pabesueshme: Edhe një model tjetër i telefonave Samsung po shpërthen në flakë
Izraeli refuzon përpjekjet e Francës për një konferencë paqeje me palestinezët »
Article Logic
Execution time: 0.013926029205322
array(1) { ["section"]=> string(52) "moti-i-keq-godet-romen-regjistrohen-dy-viktima-58697" }