Moti i keq i prish pushimet, Noizy largohet me helikopter personal nga Jala (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:23 07-08-2016 Moti i keq i prish pushimet, Noizy largohet me helikopter personal nga Jala (Video)

Koha e vrenjtur dhe shirat gjatë ditës së sotme në fshatin turistik të Jalës, duket se i kanë prishur pushimet reperit Noizy, i cili është larguar vetëm pak minuta më parë me helikopter personal.

Në videon e siguruar nga Neësbomb.al duket momenti kur këngëtari Rigels Rajku lë plazhin e Jalës duke u larguar me helikopter. Nuk dihet nëse Noizy do t’i drejtohet ndonjë plazhi tjetër apo do të anulojë pushimet e tij buzë detit pas muajit të lodhshëm të Korrikut kur ka realizuar koncerte thuajse çdo natë.

Muaji i suskesshëm i koncerteve përflitet se i ka siguruar reperit shqiptar të ardhura të shumta.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.28386807441711
array(1) { ["section"]=> string(86) "moti-i-keq-i-prish-pushimet-noizy-largohet-me-helikopter-personal-nga-jala-video-49052" }