Moti i keq në Durrës, bllokohen peshkarexhat dhe anijet e tonazhit të vogël në port

Publikuar tek: aktualitet, më 11:55 21-12-2019 Moti i keq në Durrës, bllokohen peshkarexhat dhe anijet e tonazhit të vogël në port

Moti i keq në qytetin e Durrësit ka shkaktuar shumë probleme ditët e fundit.

Mësohet se anijet e vogla dhe peshkarexhat në Portin e Durrësit janë bllokuar.

Sakaq, bëhet me dije se tragetet dhe anijet e tonazhit të madh vijojnë punën normalisht.

Durres-tragetet-Small.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Historia e dashurisë që çoi në dy të vdekur, banorët rrëfejnë si nisi konflikti: Ajo ishte e martuar, i vinte në krevat natën çunit beqar... (E PLOTË)
Vidhnin lekë dhe pajisje elektroshtëpiake në Korçë, një i arrestuar dhe dy në kërkim »
Article Logic
Execution time: 0.012169122695923
array(1) { ["section"]=> string(89) "moti-i-keq-ne-durres-bllokohen-peshkarexhat-dhe-anijet-e-tonazhit-te-vogel-ne-port-190011" }