Moti i keq, Policia e Shtetit mesazh qytetarëve: Bëni kujdes

Publikuar tek: aktualitet, më 21:36 13-01-2019 Moti i keq, Policia e Shtetit mesazh qytetarëve: Bëni kujdes

Policia e Shtetit thotë se është në shërbim të qytetarëve, duke iu përgjigjur çdo rast emergjence në këto ditë të vështira nga moti i keq.

Policia i bën thirrje veçanërisht shoferëve të tregojnë kujdes të shtuar duke mos udhëtuar me shpejtësi dhe të përdorin zinxhirët sa herë është nevoja.

Postimi i plotë:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çipa: Studentët po rikthejnë shpresën aty ku ishte
Mbyllet stacioni i trenit në Durrës, ja ku do zhvendoset »
Article Logic
Execution time: 0.012612104415894
array(1) { ["section"]=> string(65) "moti-i-keq-policia-e-shtetit-mesazh-qytetareve-beni-kujdes-148652" }