Moti i keq, rrëshqitje dherash në aksin Prrenjas –Librazhd

Publikuar tek: aktualitet, më 07:44 02-01-2018 Moti i keq, rrëshqitje dherash në aksin Prrenjas –Librazhd

Moti i keq i shoqëruar me erë të fortë dhe reshje shiu është shoqëruar me rënie gurësh në akset nacionale. 

Situata është paraqitur e vështirë që në orët e para të mëngjesit, ndërsa drejtuesit e mjeteve kanë ndeshur vështirësi që në orët e para të mëngjesit.

Policia këshillon të gjithë drejtuesit e mjeteve që të bëjnë kujdes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas festave, në të gjithë territorin kthehen shirat: Si do jetë situata
Protesta e opozitës, ndalohet në kufi një tjetër aktiviste e PD »
Article Logic
Execution time: 0.012679100036621
array(1) { ["section"]=> string(63) "moti-i-keq-rreshqitje-dherash-ne-aksin-prrenjas-librazhd-105119" }