Moti i keq, rrëzohen pemë dhe kabina prej druri në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:41 28-09-2020 Moti i keq, rrëzohen pemë dhe kabina prej druri në Vlorë Ilustruese

Moti i keq ka trazuar disa zona në vend, një prej tyre është Vlora.

Gjatë natës si pasojë e motit me shi e erë, janë rrëzuar pemë dhe kabina prej druri në zonën  e Lungomares.

Ndërkaq lundrimi detar ende vijon të jetë i pezulluar.

Sipas “Meteoballkan”, një tjetër ciklon pritet të kalojë në vendin tonë, por do të jetë më pak i fuqishëm se ai që kaluam.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014319896697998
array(1) { ["section"]=> string(62) "moti-i-keq-rrezohen-peme-dhe-kabina-prej-druri-ne-vlore-221903" }