Moti i keq, rrugët ende të bllokuara

Publikuar tek: aktualitet, më 09:34 05-02-2015 Moti i keq, rrugët ende të bllokuara

Edhe pse shihet një përmirësim i lehtë i motit, sërish akset kryesore të vendit që janë përmendur këto ditë si problematike, mbeten të bllokuara.

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton udhëtarët të jenë të kujdeshëm pasi sërish disa nga akset rrugore në vend kanë probleme.

Tiranë, në aksin Qafë Priskë-Shëngjergj ka rreshje bore, Qafë Priskë- Bizë kalohet me zinxhirë

Elbasan, aksi Fushëstudë-Stërblevë është pjesërisht i bllokuar

Elbasan, akset Elbasan-Gjinar dhe Cërrik-Banjë-Gramsh janë të bllokuara

Elbasan, aksi Shelcan-Gjinar kalohet vetëm me zinxhirë

Fier, aksi Levan-Vlorë pjesërisht i bllokuar

Korçë,akset Korçë-Dardhe dhe Ersekë-Çarshovë  kanë rreshje bore

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kamëz, granatë në derën e një banese
Postieri humbet dokumenet sekrete, procedohen penalisht drejtori, shefi i shërbimeve dhe specialisti »
Article Logic
Execution time: 0.011152982711792
array(1) { ["section"]=> string(40) "moti-i-keq-rruget-ende-te-bllokuara-2374" }