Moti për sot, mësoni suprizat që ka rezervuar

Publikuar tek: aktualitet, më 07:08 18-11-2019 Moti për sot, mësoni suprizat që ka rezervuar

Sot priten reshje mesatare në qarqet Vlorë dhe Gjirokastër ndërsa në qarqet Shkodër, Kukës dhe Lezhë priten reshje lokalisht mesatare.

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit parashikon se në qarqet e tjera priten reshje të dobëta.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 18 °C
në vendet e ulëta: 14 / 17 °C
në vendet malore: 7 / 13 °C

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.099822998046875
array(1) { ["section"]=> string(51) "moti-per-sot-mesoni-suprizat-qe-ka-rezervuar-186245" }