Motorçiklisti rrëzohet dhe përfundon poshtë maunes, por shpëton mirë (Video)

Publikuar tek: bota, më 11:00 15-03-2016

Një motorçiklist ka rënë nga motori i tij pasi ka qenë me shpejtësi të madhe. Ai ka humbur kontrollin e motorit dhe është rrëzuar, duke përfunduar poshtë një maune.

Ngjarja ka ndodhur në rrugët e Rusisë, por fatmirësisht në momentin kur ai ka përfunduar poshtë rrotave të maunes, shoferi i automjetiti ka ndaluar menjëherë dhe ka dalë jashtë për të parë se çfarë ka ndodhur.

Në video duket se motorçiklisti ka ndaluar në rrotat e maunes që sapo kishte marrë kthesën e saj, por ai nuk ka pësuar asgjë nga ky aksident. Motorçiklisti është ngritur menjëherë në këmbë ndërsa persona të tjerë, por edhe shoferi i maunes kanë shkuar menjëherë për ta ndihmuar atë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizja e papritur e Putinit, Rusia tërheq trupat nga Siria
Alarmohet Gjermania, makina shpërthen në Berlin, humb jetën shoferi (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010423183441162
array(1) { ["section"]=> string(79) "motorciklisti-rrezohet-dhe-perfundon-poshte-maunes-por-shpeton-mire-video-35125" }